KS ATS Stargard - sezon 2021/2022
Podaruj klubowi, organizacji pożytku publicznego 1% swojego podatku.
Kliknij i wypełnij PiT-a online
Ostatnie zajęcia na Hali OSiR - środa, piątek - 15:30-17:30
Poniedziałek, SP 2, godzina 17:00, dzieci 17:30 - trener Kamil Rudomina. Wejście - furtka od B1

...

WYNIKI - XIX Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego Miast Partnerskich

     Dodano: 28.08.2022      
 W sobotę 27 sierpnia odbył się XIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO MIAST PARTNERSKICH (po dwuletniej przerwie spowodowanej coronawirusem). Zawody o puchary ufundowane przez Prezydenta Miasta Stargard, które wręczał  pan Zdzisław Rygiel - skarbnik miasta miały miejsce w hali OSiR przy ul. Pierwszej Brygady 1. W turnieju uczestniczyło 60 zawodników, w tym 10 osobowa ekipa z miasta partnerskiego Stralsund. W zawodach wziął udział też Prezes ZPZTS Marek Kibała. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie i zostały sprawnie przeprowadzone przez Klub Sportowy ATS  zgodnie z założonym harmonogramem.

Lista nagrodzonych :

kategoria kobiet :
1 m. Oliwia Będzik (Szczecin)
2 m. Natalia Zadorska (Stargard)
3 m. Magdalena Pawłasek (Stargard)


kategoria mężczyzn : 
do 39 lat :
1 m. Bartosz Jemilianowicz (Wierzbięcin)
2 m. Adam Kukkuk (Szczecin)
3 m. Damian Szczerba (Świdwin)
40 - 59 lat:
1 m. Bogusław Tymejczyk (Stargard)
2 m. Przemysław Andrzejewski (Stargard)
3 m. Henryk Dzida (Białogard)
60+
1 m. Mirosław Dobrzański (Stargard)
2 m. Janusz Żukowski (Szczecin)
3 m. Roman Kolin (Gryfino)

Ponadto wyróżniono :
- najmłodszą zawodniczkę Magdalenę Pawłasek 14 lat (Stargard)
- najmłodszego zawodnika Karola Sukurenko 12 lat (Świdwin)
- najstarszego zawodnika Georg Weckbach 80 lat (Stralsund).

 
 Wieczorem po zawodach wszyscy spotkali się na integracyjnym ognisku na campingu 104 nad j. Miedwie, gdzie  życzono sobie głównie aby spotkać się ponownie w przyszłym roku na jubileuszowym XX MTTSMP . 

Pozdrawiam
Jan Wojtaś
prezes KS ATS


     ©Julian Pawłasek

XIX Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego Miast Partnerskich

Stargard, 27.08.2022

     Dodano: 12.08.2022      
UWAGA: 
Koniec z zapisami na turniej. Ze względu na to, że mamy ograniczony czas na Hali OSiR nie możemy przyjąć więcej zawodników.
        Po dwuletniej przerwie ( coronawirus) organizujemy XIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MIAST PARTNERSKICH, z udziałem m.in.  zawodników zaprzyjaźnionego klubu z Niemiec SV Medizin Stralsund, który odbędzie się 27.08.2022r. (sobota) w hali OSiR w Stargardzie godz. 9.00-15.00.
 Kategorie:
- open kobiet (system każdy z każdym)
- kat mężczyzn (system grupowo-pucharowy- główny + pocieszenia):
   * do lat 39
   * 40-59
   * 60+
Ewentualnie możliwy  turniej deblowy.

Prosimy o zgłoszenia  udziału do : Leszek Czajewski tel.506666610
Wpisowe- dzieci i młodzież do 18 lat: 0 zł, powyżej 18 lat:20 zł .

Po turnieju tradycyjne integracyjne spotkanie na campingu nad J. Miedwie g. 18.00
Pozdr. J.W.

        ©Julian Pawłasek

X Turniej Tenisa Stołowego Nocą, 08.07.2022, Bierzwnik

     Dodano: 12.07.2022

    1. W niedzielę 24 lipca odbył się w Luboniu egzamin  na licencję sędziego Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Wzięły w nim cztery osoby z naszego województwa, pozytywny wynik uzyskali Jan Wojtaś (ważność do 2026r.), Marek Kibała (ważność do 2026r.) i Włodzimierz Wajda (ważność do 2024r.).Będą jeszcze kolejne egzaminy m.in. w Gdańsku i Warszawie.

2.  W piątek (08 lipca) w miejscowej hali rozegrano XI Turnieju Tenisa Stołowego Nocą o Puchar Wójta Gminy Bierzwnik. Turniej od lat jest imprezą towarzyszącą wydarzeniu kulturalnemu „TRZECH DNI NA CYSTERSKIM SZLAKU”. Rywalizowało 42 seniorów i seniorek. Najlepsi zdobyli okazjonalne medali, pamiątkowe puchary i nagrody  w postaci bonów. Nagrody i wyróżnienia wręczali: Wójt Gminy – Aneta Kołuda, sędzia główny – Marek Kibała oraz Hubert Wajda – mistrz woj. w grze deblowej juniorów. Zawody rozgrywano w wielu kategoriach wiekowych. Nasi zawodnicy zagrali w kategoriach weteranów.

- kat. powyżej 50 lat

  1. Henryk Dzida
  2. Bogusław Tymejczyk - KS ATS Stargard
  3. Zbigniew Kisała - KS ATS Stargard
  4. Mirosław Dobrzański - KS ATS Stargard
     ©Julian Pawłasek

Europejskie Para Igrzyska Młodzieży EPYG 22, 
Pajulahti, Finlandia, 27.06-04.07.2022r

     Dodano: 04.07.2022

            Na początku lipca w miejscowości Pajulahti (Finlandia) rozegrano Europejskie Para Igrzyska Młodzieży EPYG '22. Wzięła w nich udział także reprezentacja Polski a razem z nią nasza zawodniczka Magdalena Pawłasek . Nasi tenisiści wygrali zawody w kategorii medalowej zdobywając 4 złote, 1 srebrny i 2 brązowe medale. Złote medale w singlu zdobyli Piotr Mańturz (klasa 6, RSSiRON Start Radom), Maksym Chudzicki (klasa 7, KS Bronowianka Kraków) i Marcin Zieliński (klasa 9, Bogoria Grodzisk Mazowiecki), a drużynowo Maksym Chudzicki i Piotr Mańturz (klasa 14). Na podium Europejskich Para Igrzysk Młodzieży stanęli również: drużynowo srebro Barbara Jabłonka (RSSiRON Start Radom)/Magdalena Sutkowska-Pawłasek (ATS Stargard) oraz indywidualnie brąz Barbara Jabłonka (klasa 6-10) i Dominik Bartosik (klasa 9, Start Skierniewice). W grze indywidualnej Magda wygrała swoją grupę (3 zwycięstwa), ale w ćwierćfinał niestety przegrała.  Więcej info: pzts.pl

Foto:FFoto: Andrzej Ochal
     ©Julian Pawłasek

ITTF Czech Para Open, Ostrawa 23-25.06.2022r

     Dodano: 25.06.2022

     Kolejny turniej zagraniczny Magdy z reprezentacją Polski. Tym razem w Czechach, Ostrawie. Bycie w jednej reprezentacji z Natalią Partyka to już ogromny sukces. Mam nadzieję, że to zdjęcie Magdy z Natalią będzie dobrze prognozować na przyszłość.

 


Foto:FFoto: Andrzej Ochal
     ©Julian Pawłasek

ITTF Montenegro Para Open, 02-04.06.2022r

     Dodano: 08.06.2022

   
Kolejne "medalowe" międzynarodowe zawody, tym razem w Czarnogórze Magdy Pawłasek, która wraz Kadrą Polski Niepełnosprawnych grała w ITTF Montenegro Para Open.  Srebro zdobyła w mikście w parze z Piotr Mańturz (RSSiRON Start Radom) i brąz w deblu w parze z Barbara Jabłonka (RSSiRON Start Radom).
Foto: pzts.pl     ©Julian Pawłasek

21 Pomerania Cup, Stralsund, Niemcy, 27-29.05.2022

     Dodano: 08.06.2022
 
        Reprezentacja naszego klubu gościła w Stralsundzie w Niemczech na corocznym Turnieju Pomerania Cup, którego była to już 21 edycja. Nasi zawodnicy liczyli się na tych zawodach i przywieźli wiele medali i puchar(k)ów za dobrą grę w wielu kategoriach.
     ©Julian Pawłasek

Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk, 20-22.05.2022

     Dodano: 14.04.2022


             Bardzo dobre wyniki Magdy Pawłasek na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Niepełnosprawnych. Wywalczyła trzy madale. Złoty w grze podwójnej w parze z Joanną Ryba z Olsztyna, srebro w grze pojedynczej oraz brąz w grze podwójnej mieszanej w parze z Piotrem Mańturzem z Radomia. To były kolejne zawody, z których Magda wraca z "workiem" medali. Należy dodać, że Magda jest najmłodszą licencjonowaną zawodniczką w środowisku niepełnosprawnych i radzi sobie bardzo dobrze z dużo starszymi konkurentkami. Brawo Magda. Nie dane było naszej zawodniczce bronić tytułu mistrzowskiego w kategorii U23 (juniorów) z powodu nie wystarczającej ilości zgłoszonych zawodniczek.
         Magda została powołana do Reprezentacji Polski na wyjazd do Czarnogóry na międzynarodowe zawody
ITTF Fa20 Montenegro Para Championships 2022 w Podgoricy, gdzie zawodnicy będą zdobywać punkty rankingowe do zawodów mistrzowskich, które odbędą się w dniach 02-04 czerwiec. Trzymamy kciuki Magda.

     ©Julian Pawłasek

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Kadetek, Świdwin, 24.04.2022

     Dodano: 25.04.2022

Magda Pawłasek Mistrzynią Województwa Kadetek 2022
       Proszę państwa, kolejny sukces Magdy Pawłasek na zawodach tenisa stołowego. W rozegranych w Świdwinie Indywidualnych Mistrzostwa Województwa Kadetek była najlepszą zawodniczką. Najpierw wraz Julią Zornig z UKS Dębno zdobyła mistrzostwo województwa w grze podwójnej pań, następnie wywalczyła brązowy medal w grach podwójnych mieszanych w parze z zawodnikiem LKS Mewa Resko Marcelem Góra. Najlepsze przyszło jednak na końcu. Zawody trwały 7 godzin i właśnie w tej siódmej godzinie, kiedy to wszyscy są już przemęczeni, odbył się finał Kadetek gdzie rywalką naszej Magdy była, również zawodniczka o imieniu Magda, Idzik z UKS Chrobry Międzyzdroje. Pojedynek miał przebieg dosyć dramatyczny. Z każdą minutą zmęczenie daje o sobie znać coraz bardziej. Pierwsze dwa sety wygrała nasza zawodniczka. Wydawało się, że już po meczu, przy takim zmęczeniu - najlepsze zawodniczki grały po wiele meczy by dojść do finału gry pojedynczej (w tym też w grach podwójnych). Magda Idzik, jednak postanowiła walczyć do końca. Wygrała kolejne dwa sety. Stan meczu 2:2. W decydującym piątym secie, po wyrównanej walce Magda Pawłasek zdołała go wygrać i cały mecz zostając Mistrzynią Województwa Zachodniopomorskiego w kategorii Kadetek. Należą się wielkie brawa obu zawodniczkom, które dały z siebie wszystko.  
Złoto indywidualnie
Złoto w deblu
Brąz w mikście
WIELKIE BRAWA.

Całość wyników  >>>>

     ©Julian Pawłasek

Wielkanoc 2021 

     Dodano: 14.04.2022

       


     ©Julian Pawłasek

Najlepsi Sportowcy roku 2021 w Stargardzie, 18.03.2022

     Dodano: 18.03.2022

        Na dzisiejszej Gali Sportu, która odbyła się w Stargardzkim Centrum Kultury, ogłoszono wyniki na najlepszych sportowców za rok 2021. Miło mi poinformować, że 3 miejsce zdobyła zawodniczka KS ATS Stargard Magda Pawłasek otrzymując nagrodę pieniężną.  Brawo Magda, jest praca, są sukcesy.
     ©Julian Pawłasek

Współpraca KS ATS Stargard ze  Stargardzkim Centrum Sportu  Gałek & Chojenka S.J.

     Dodano: 05.03.2022

           
Witam,
Pragnę poinformować, iż nasz klub KS ATS  Stargard nawiązał współpracę z nowo powstałym STARGARDZKIM CENTRUM SPORTOWYM na Osiedlu Pyrzyckim przy ul. Broniewskiego ( Spółka Gałek & Chojenka). Oczywiście dotyczy to szkolenia  dzieci i młodzieży oraz innych zajęć w zakresie  tenisa stołowego. Szczegóły w najbliższym czasie.
A tymczasem   zapraszam tam w każdą  środę w godz, 18.00-20.00  wszystkich członków i sympatyków naszego klubu.

KS ATS zaprasza na nasze ostatnie mecze ligowe w tym sezonie do Hali OSiR:
- 26 marca (sobota) g. 10.00   ATS - Gryfice 
- 30 kwietnia ( sobota) g.10.00  ATS - Chojna. 

Pozdrawiam     ©Julian Pawłasek

Po obozie Kadry Polski Niepełnosprawnych, 20-27.02.2022, Drzonków

     Dodano: 02.03.2022

             Luty  był bardzo pracowity dla Magdy Pawłasek. Najpierw obóz Kadry Polski Juniorów w Wiśle - 13-20.02.2022 a zaraz po nim drugi obóz, ale już  z Kadrą Seniorską w Drzonkowie - 20-27.02.2022, gdzie trenowali wspólnie z zaprzyjaźnioną Kadrą Serbską. Według trenerów kadry Magda przepracowała bardzo solidnie oba obozy i zrobiła znaczące postępy w swoich umiejętnościach tenisowych i są bardzo zadowoleni z jej postawy.. Magda, cel coraz bliżej.     ©Julian Pawłasek

Wyniki naszych zawodników w okresie styczeń-luty 2022

     Dodano: 15.02.2022

        Najnowsze informacje dotyczące naszego klubu ATS Stargard od początku 2022 roku.  
Rozegraliśmy dotychczas mecze ligowe, więcej informacji - www.zpzts.pl :
-08.01.   IV liga KS ATS II - Trzebiatów  11:7
-22.01.   IV liga KS ATS II - Koszalin III 7:11 
-22.01.   III liga KS ATS I - Białogard   10:8
W najbliższym czasie tj. w sobotę 19.02. gramy u nas w hali OSiR ( zapraszam !!!)
- III liga KS ATS - Resko
- IV liga KS ATS - Stepnica
     Jednocześnie pragnę nadmienić, iż nasza najmłodsza utalentowana zawodniczka Magdalena Pawłasek brała udział w zgrupowaniu Kadry Polski Juniorów osób niepełnosprawnych w Zielonej Górze ( 23.01. -30.01.) a obecnie została powołana na obóz Kadry Polski  do Wisły (13.02. -20.02.) a następnie została także  zakwalifikowana  ( tylko 3 juniorów ) na wspólne zgrupowanie Kadry Narodowej Seniorów Polski i Serbii w Drzonkowie ( 20.02. -27.02.).
Należy do tego także  dodać, że po trudnym czasie  pandemi i innych zewnętrznych  czynnikach wychodzimy na prostą  i oczekujemy zrozumienia i aktywacji młodego pokolenia i  (rodziców)
. Wracamy do systematycznego  szkolenia dzieci i młodzieży (w  SP 11, SP 2 i na Hali Miejskiej ).
Pozdrawiam
Jan Wojtaś-prezes KS ATS

Powołanie Magdy do Kadry Polski Seniorów na wspólny obóz z Kadrą Serbii w Drzonkowie 20-27.02.2022
więcej ...

 
 Bierzwnik, 31.01.2022 - Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego .
Kategorię powyżej 45 lat wygrał Bogusław Tymejczyk (ATS Stargard), który zdobył Puchar Wójta Gminy Bierzwnik. Drugi był Janusz Żukowski (UKS Champion Police), a trzeci Roman Polewczak (KTS Perła Połczyn-Zdrój).Dębno, 06.02.2022, Mistrzostwa Gminy o PUCHAR BURMISTRZA Dębna Grzegorza Kulbickiego
 kategoria +50
         * Bogusław Tymejczyk - 2 miejsce
         * Mirosław Dobrzański - 3 miejsce
         * Krzysiek Rajewski 7 miejsceStepnica, 29.01.2022 Turniej o Puchar Burmistrza Stepnicy Andrzeja Wyganowskiego
kategoria +45
*Bogusław Tymejczyk - 2 miejsce
        *Mirosław Dobrzański  - 3 miejsce
        *Przemek Andrzejewski - 4 miejsce 
        *Jacek But - 7 miejsceKostrzyń, 15.01.2022, III Memoriał Marcina Bąka
 kategoria +35, *Bogusław Tymejczyk - 1 miejsce
        


     ©Julian Pawłasek

Informacja z Kadry Polski Niepełnosprawnych

     Dodano: 04.01.2022     ©Julian Pawłasek

Święta Bożego Narodzenia 2021

     Dodano: 22.12.2021Szczęśliwego Nowego Roku 2022


     ©Julian Pawłasek

Memoriał Jana Nowickiego, Sianów, 02.01.2021

     Dodano: 24.12.2021

     ©Julian Pawłasek

Otwarty Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego, Hala OSiR, 12.12.2021

     Dodano: 13.12.2021

KS ATS Stargard wraz z OSiR Stargard organizują Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego dla wszystkich chętnych uczniów szkół stargardzkich. Zawody odbędą się 12 grudnia tj. w niedzielę o godz.15.00 w Hali OSiR przy ul. Pierwszej Brygady 1. Obowiązuje strój sportowy oraz własna rakietka. Dla zwycięzców czekają puchary i dyplomy a dla wszystkich słodki upominek. Przewidziano również gry dla rodziców, którzy przyprowadzą swoje pociechy.

Serdecznie zapraszamy.

Prezes KS ATS Stargard
Jan Wojtaś, 603 816 715


Wyniki zawodów

         
            W niedzielę 12 grudnia KS ATS wraz z OSiR Stargard przy wsparciu Gminy-Miasta Stargard zorganizował Mikołajkowy Turniej tenisa stołowego dla dzieci. Zawody odbyły się w hali OSiR przy ul. Pierwszej Brygady 1 i miały charakter  czysto zabawowy. W turnieju wzięło udział kilkanaścioro dzieci podzielonych na dwie grupy - dziewcząt i chłopców, gdzie grano systemem " każdy z każdym". Wśród dziewcząt zwyciężyła Magda Pawłasek przed Julią Mardoń i Lilianą Mardoń. Natomiast zawody chłopców wygrał Jakub Wilczyński, drugie miejsce zajął Dawid Rodak a trzecie Filip Śliwiński . Wszyscy oni otrzymali puchary i dyplomy natomiast dodatkowo dla wszystkich uczestników Mikołaj miał słodkie upominki. Wyróżniono również statuetką najmłodszą zawodniczkę, którą została Zuzia Dobrzańska ur. 2016 r.
Pozdrawiam
J.W.     ©Julian Pawłasek

III Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Kraków, 04-05.12.2021

     Dodano:22.10.2021
Kolejny sukces Magdy Pawłasek. Wygrała 3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych w Krakowie. Co ważne w finale pokonała reprezentantkę Polski Dajanę Jastrzębską ze Startu Skierniewice, wielokrotną medalistkę wielu zawodów międzynarodowych w tym mistrzostw świata (Pekin). Bezpośrednio z Krakowa Magda jedzie na tygodniowy obóz Kadry Narodowej do Wisły. Przypominam, że Magda wygrała wszystkie trzy GPP rozegrane w tym sezonie 2021/2022.     ©Julian Pawłasek

II Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gdańsk, 20-21.11.2021

     Dodano:22.10.2021
I znów Magdalena  Pawłasek pokazała się z bardzo dobrej strony na arenie ogólnopolskiej, wygrywając II Grand Prix Polski w Gdańsku w klasie 7-8.  Tak Magda, ciężka praca daje efekty. Przed Tobą otwierają się rogatki autostrady do Paryża, gdzie w 2024 roku odbędzie się olimpiada. Wykorzystaj tą szansę. 

     ©Julian Pawłasek

ITTF SQY French Para Open 2021, 09 - 11.11.2021

     Dodano:20.10.2021
 
     
Magda Pawłasek nie zwalnia. Kolejny bardzo dobry występ naszej zawodniczki w Kadrze Polski. Tym razem uczestniczyła w SQY French Para Open  2021 w Paryżu. Zawody pozwalające walczyć o punkty kwalifikacyjne do imprez najwyższej rangi, Mistrzostw Świata i Olimpiady. Co do gier indywidualnych można mieć niedosyt. Magda nie wyszła z grupy mając 2 porażki i jedno zwycięstwo - 3 miejsce w grupie. Odbiła sobie to w grze drużynowej gdzie partnerką naszej zawodniczki była Nela KEMLINKOVA z Czech. Zdobyły brązowe medale a ich drogę do nich można prześledzić poniżej. Najprawdopodobniej to był ostatni międzynarodowy turniej kadry w tym roku. Pozostały Magdzie jeszcze dwa turnieje krajowe, Grand Prix Polski, 20-21.11.2021 w Gdańsku i 04-05.12.2021 w Krakowie.


Fotki: kadra Polski


Półfinały (po 2 najlepsze drużyny z dwóch grup)

©Julian Pawłasek

ITTF Costa Brava Spanish Para Open 2021, 14 - 16.10.2021

     Dodano:20.10.2021
 
     Magda Pawłasek na pierwszych zawodach za granicą z Kadrą Polski niepełnosprawnych tenisistów - Costa Brava Spanish Para Open. Celem zawodów było zdobycie punktów rankingowych do mistrzostw świata i najbliższej olimpiady. Nasza zawodniczka spisała się znakomicie zdobywając dwa brązowe medale - w grze indywidualnej (łączone klasy 7-10) oraz w grze drużynowej (klasa 10) wraz z Katarzyną Marszał i Barbarą Jabłonka. Reprezentacja Polski wygrała klasyfikację medalową zawodów.

©Julian Pawłasek

20. XX Pomerania Cup oraz 44. Mistrzostwa Stralsundu - 15 - 17.10.2021

     Dodano:20.10.2021
 
Nasi zawodnicy zdominowali w swoich kategoriach wiekowych
coroczne zawody  w Stralsundzie. Dziękujemy dr Georgowi Weckbach i całemu klubowi SV Medizin za miłe przyjęcie naszej ekipy oraz za organizację tej imprezy tenisa stołowego.

Otwarte Mistrzostwa miasta Stralsund:   15.X.2021:  
Kat. 40+   - II m  Przemek Andrzejewski,
Kat. 50+
  I m  -   Bogusław Tymejczyk,
Kat. 60+
 I m -  Mirosław Dobrzański, III m -  Leszek Kucyrka

XX Turniej Pomerania Cup   16.X. 2021
 
Gra pojedyncza seniorów:
Kat. A - I m   Bogusław Tymejczyk, III m - Mirosław Dobrzański
Kat B - I m  - Przemek Andrzejewski

Turniej Drużynowy Seniorów:

Kat 40+ - II m  -  Bogdan Wilczyński, Przemek Andrzejewski
Kat 50+ - I m  -  Bogusław Tymejczyk, Zbigniew Kisała, III m  -  Krzysztof Kłys, Ludwik Szczepański
Kat 60+ - II m -  Krzysztof Rajewski, Mirosław Dobrzański, III m  -  Leszek Kucyrka, Andrzej Podziawo

Turniej Drużynowy Seniorów Open - 17.X.2021

I m  - Bogusław Tymejczyk, Mirosław Dobrzański
III m  -  Krzysztof Rajewski, Przemek Andrzejewski
III m  -  Zbigniew Kisała, Leszek Kucyrka


©Julian Pawłasek

1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, Gorzów, 02-03.10.2021

     Dodano:04.10.2021
  
Trzy tygodnie temu 3 złote medale na Mistrzostwach Polski, w poprzedni weekend 1 miejsce na 1 Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym do 1 Grand Prix Polski Kadetek (pełnosprawni) w Sianowie a w miniony weekend 1 miejsce w 1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych w Gorzowie. To wszystko wywalczyła jedna osoba, zawodniczka KS ATS Stargard Magda Pawłasek.
Gratulacje
, tak trzymaj.

©Julian Pawłasek

1 WTK Kadetów, Sianów 26.09.2021

     Dodano:26.09.2021
   Na rozegranym w Sianowie 1 Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym (do I Grand Prix Polski ) kategorii Kadetów(-ek) wystąpiła jedyna reprezentantka naszego klubu KS ATS Stargard Magda Pawłasek. Mimo, że był to jej pierwszy start w tej kategorii wiekowej wygrała wszystkie swoje gry zwyciężając w turnieju i uzyskując w ten sposób awans do I Grand Prix Polski Kadetek, który odbędzie się w dniach 08-10 października w Krakowie. Jak widać, nasza trzykrotna złota medalistka ostatnich Mistrzostw Polski Niepełnosprawnych radzi sobie bardzo dobrze także w zawodach pełnosprawnych. Brawo Magda.
    Na początku zawodów VicePrezes ZPZTS Pan Piotr Bochnacki wręczył najlepszym młodym zawodnikom i zawodniczkom naszego województwa puchary za ubiegły sezon 2020/2021. Wśród nich była także Magda, która wraz z Magdą Idzi z Międzyzdrojów były najlepsze w kategorii Młodziczek.
    Kalendarz zajęć Magdy w pierwszej połowie października jest zapełniony imprezami tenisowymi: 02-03 październik - I Grand Prix Polski Niepełnosprawnych w Gorzowie Wlkp, skąd bezpośrednio wyjeżdża na obóz Kadry Narodowej do Krakowa, gdzie
w dn. 08-10 października zaliczy także 1 Grand Prix Polski Kadetek (pełnosprawnych) . Dnia 12 października wraz z Kadrą wylatuje z Krakowa na turniej międzynarodowy do Hiszpanii (Costa Brava k. Barcelony). Wraca do domu 17 października. Trzymamy kciuki za udany ten okres. Powodzenia. Oby tylko koronawirus nie pokrzyżował tych planów.


©Julian Pawłasek

Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych

Gorzów Wielkopolski, 17-19.09.2021  

     Dodano: 19.09.2021
 

 
    Magda Pawłasek z KS ATS Stargard rozbiła bank ze złotymi medalami na Mistrzostwach Polski Niepełnosprawnych rozegranych w Gorzowie Wlkp. w dn. 17-19.09.2021.
    Najpierw w piątek 17.09.2021 wygrała rywalizację w klasie łaczonej 6-9 Juniorów do lat 23 zdobywając w ten sposób swój pierwszy tytuł Mistrzyni Polski (w poprzednich dwóch latach zdobywała tytuły wicemistrzyni).
W tym samym dniu, wieczorem wywalczyła drugi tytuł Mistrzyni Polski w grze podwójnej seniorek w klasie łaczonej 6-10 w parze z Joanną Ryba z Olsztyna pokonując parę Wioletta Kimla (Łodygowice), Jolanta Kopczyńska (Wrocław). Magda zagrała również w grze mieszanej z Markiem Pietrzakiem z Gorzowa wygrywając pierwszy pojedynek. Drugi jednak był już przegrany z parą nr 1 zawodów Katarzyna Marszał (Warszawa) i Paweł Konstantyn (Warszawa). (późniejszych Mistrzów, jak się okazało).
    W sobotę, 18.09.2021, Magda rywalizowała w grze pojedynczej seniorek w klasie 7-8. Wygrała swoją grupę i awansowała do półfinałów.
    Niedziela, 19.09.2021 - Magda wygrała swoją grę półfinałową a także po naprawdę pięknej grze z jej strony wygrała finał z bardzo doświadczoną zawodniczką z Radomia Moniką Borewicz 3:0, zdobywając w ten sposób swój trzeci złoty medal Mistrzostw Polski.
Dodam, że Magda była najmłodszą zawodniczką zawodów, ma dopiero 13 lat. Piękna przyszłość tenisowa przed nią.

©Julian Pawłasek

Coroczne spotkanie integracyjne 27.08.2021

     Dodano:29.08.2021
 

 

 Zapraszam wszystkich członków i sympatyków naszego klubu wraz z rodzinami na coroczne spotkanie integracyjne połączone w tym roku z zakończeniem i równocześnie rozpoczęciem nowego sezonu. Tradycyjnie odbędzie się to przy ognisku nad j. Miedwie- Zieleniewo Camping 104. Rozpoczynamy o godz. 17.00 w piatek 27sierpienia. Mile widziany jak zawsze sprzęt grający, natomiast nuty zapewnia prezes.

    Dziękuję wszystkim za tak liczny udział w naszym  ogniskowym spotkaniu i dobrą zabawę do póżnych godzin nocnych. Szczególne podziękowanie dla zaproszonych gości Darka Liśkiewicza wraz z małżonką oraz Irka Pabiana. Teraz rozpoczynamy nowy sezon 2021/2022 (kalendarz poniżej). Pierwszy termin ligowy to 25 września , przypominam , że gramy nowym systemem- jeden termin jeden mecz. Z tym , że w III lidze gramy do 10 pkt. natomiast w IV lidze muszą być rozegrane wszystkie  18 pojedynków. Mam nadzieję, iż szczegółowy terminarz ukaże się jeszcze w sierpniu aby można było zarezerwować halę. Wcześniej bo 12 września czeka nas I WTK Seniorów w Sianowie. Nasze treningi na razie bez zmian ale od września może to się zmienić.


 Jan Wojtaś - prezes KS ATS  


©Julian Pawłasek

©Julian Pawłasek

 ce body of the group. If a word turns red then it is 
© 2008 Pawłasek Julian