Podaruj klubowi, organizacji pożytku publicznego 1% swojego podatku.
Kliknij i wypełnij PiT-a online
...
Zobacz wyniki i tabele ligowe po terminie ligowym z 24.10.2020

KS ATS Stargard, UWAGA! Trening, Poniedziałek, 23.11.2020, HM, godzina 12:00 - 14:30, Środa - 16:00 - 18:00, , Czwartek - 12:00 - 14:30 JW

III Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, 21-22.11.202, Kraków

Dodano: 22.11.2020

Wreszcie, jest zwycięstwo Magdy Pawłasek w zawodach ogólnopolskich. Do tej pory w każdych zawodach  stawała na podium, ale brakowało tego najwyższego miejsca na tym podium. I jest pierwsze miejsce na 3 Grand Prix Polski w Krakowie. Należy dodać, że po drodze do tego zwycięstwa pokonała Dorotę Mituta z ZSR Start Zielona Góra, z którą nie mogła sobie Magda poradzić w wielu zawodach. To bardzo ważny krok do przodu w karierze naszej zawodniczki. Przypomnę, że Magda swego czasu została zauważona przez trenerów Kadry Juniorów Polski - Projekt Paryż🇫🇷2024-Los Angeles🇺🇸2028 i została do niej powołana.  GRATULACJE MAGDA.

Droga Magdy do zwycięstwa:

©Julian Pawłasek

II Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, 23-25.10.2020. Gdańsk

Dodano: 25.10.2020
     Na II GPPN Magda Pawłasek zajęła miejsce 3-4, przegrywając półfinał z Dorotą Mituta ze Startu Zielona Góra 0:3, ale każdy set po wyrównaje walce  - do 11, do  8, do 11. Brawo Magda. Dorota to zawodniczka 10 lat starsza od Magdy i była swego czasu w kadrze Polski. W tej chwili jednak ma inne życiowe priorytety.

I Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, 3-4.10.2020. Gorzów

Dodano: 05.10.2020
      Kolejny sukces Magdy Pawłasek na arenie tenisa stołowego osób niepełnosprawnych. W Gorzowie na I Grand Prix Polski grała w grupie połączonych klas 7-8 gdzie miała cztery przeciwniczki. Przegrała tylko jeden pojedynek z Dajaną Jastrzębską z ZSN START Skierniewice, utytułowaną reprezentantką Kadry Polski.

Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, 25-27.09.2020, Kraków

Dodano: 28.09.2020
 W indywidualnych mistrzostwach Polski Niepełnosprawnych wzięła udział nasza zawodniczka Magda Pawłasek, która pojechała przynajmniej obronić tytuł wicemistrzyni kat. Junior U-23 (zagrała również w kategorii seniorskiej). Magda była najmłodszą zawodniczką mistrzostw biorąc pod uwagę także kategorię mężczyzn. Plan został wykonany, potwierdzony został srebrny medal w U-23. W finale przegrała z tą samą zawodniczką co w zeszłym roku Dorotą Mituta (starsza od Magdy o 10 lat) ze Startu Zielona Góra 2:3.

Magda wzięła również udział w Mistrzostwach seniorskich, gdzie dość niespodziewanie zdobyła dwa brązowe medale. Pierwszy w kategorii łączonej klas 7 i 8 a drugi w grze podwójnej kobiet w parze z Joanną Ryba z KS AZS UWM Olsztyn. Brawo Magda. Należy przypomnieć, że Magda Pawłasek jest członkinią Kadry Narodowej Juniorów (do lat 23) i praca na obozach kadry daje efekty.

Mistrzostwa Polski w Krakowie kończyły przedłużony z powodu pandemii sezon 2019/2020. Już w najbliższy weekend Niepełnosprawni rozpoczynają nowy sezon 2020/2021 zawodami w Gorzowie - I Grand Prix Polski, w których wystartuje również i Magda. Terminarz do końca tego roku ma dość napięty i mam nadzieję, że sobie z tym poradzi. Jeszcze raz gratulujemy Magdzie osiągniętych sukcesów na Mistrzostwach Polski.

Wyniki z weekendu 12-13.09.2020

Dodano: 13.09.2020

1. W sobotę, 12.09.2020 w Stepnicy rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Województwa Młodzików(-czek). Klub KS ATS Stargard reprezentowała Magda Pawłasek i osiągnęła kolejny sukces. W grze deblowej w parze z Julią Dudka z KTS Koszalinianin  Koszalin wywalczyły srebrne medale przegrywając w finale z parą Oliwia Osińska z UKS Chrobry Międzyzdroje i Zuzia Kmiecik z Top-Spin Szczecin.Również w grze indywidualnej Magda wywalczyła  srebrny medal przegrywając w finale z numerem 1 zawodów wspomnianą wcześniej Oliwią (limit do Mistrzostw Polski). Ponadto Magda wygrała eliminacje do Mistrzostw Polski, które odbędą się w dn 04-06.10.2020 w Krośnie. Niestety musimy zrezygnować z wyjazdu na te Mistrzostwa Polski, gdyż termin koliduje z innymi zawodami, czyli I Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, które to zawody jako członkini Kadry Polski Niepełnosprawnych są priorytetem dla stargardzkiej zawodniczki.

Więcej fotek z zawodów >>>

2.  Również w sobotę zaingurowała rozgrywki 2 ligi drużyna KS ATS Stargard. Start do sezonu okazał się bardzo udany, ponieważ zainkasowaliśmy komplet punktów. W pierwszym meczu nasza drużyna wygrała z Łobzonką Wyrzysk 6:4. Punkty dla naszej drużyny zdobyli: Jacek Wandachowicz 2,5 pkt., Kamil Tomaszuk 2,5 pkt., Mirek Dobrzański 1 pkt.

W drugim meczu pokonali zespół STLA Szczecinek 7:3 - Jacek Wandachowicz 2,5 pkt., Kamil Tomaszuk 2,5 pkt, Maciej Węgorowski 1,5 pkt i Mirek Dobrzański 0,5 pkt.